Grožis - Žynios.lt

dGRP1eLA1cqo9REjDLIUJkoQZg==
1
 
Fmag Modelių Agentūrų dešimtukas Taigi, modelių agentūros, laikomos profesionaliausiomis ir labiausiai pasiekusiomis Lietuvoje:

1. Modelių agentūros Supermodels pastangos tapti pirmaujančia agentūra pasiteisino - šiuo metu ši agentūra užima pirmąją vietą dėl savo plataus partnerių užsienyje tinklo, narystės modelių agentūrų savivaldos organizacijoje M.A.M.A (Managers And Models Association), naujų veidų paieškos, modelių mokyklos bei modeliams ir apskritai grožio industrijai skirto žurnalo „Jurgita“ leidybos.

2. Baltic Model Management agentūra yra garbingoje antroje vietoje. Tai didžiausia modelių agentūra Lietuvoje galinti pasigirti ne vienu atrastu pasaulinio lygio modeliu. M.A.M.A narė.

3. Modilinos agentūra yra seniausia Lietuvoje, pradėjusi veikti dar 1991 metais. 20 metų patirtis geriau už 10, bet per tiek laiko užmegzti tvirti kontaktai su pasaulinio lygio modelių agentūromis, daugybė užsakymų, kastingų, rimtas ir profesionalus darbas su jaunais modeliais šią modelių agentūrą kelia į aukštas pozicijas. M.A.M.A narė.

4. Image Group modelių agentūrai vadovauja praeityje žymūs modeliai - Renata Mikailionytė, Julija Maslinskaja ir Meda Jonaitytė. Renata Mikailionytė yra ir didžiausio, bei vieno prestižiškiausių mados renginių „Mados Infekcija“ koordinatorė. Bendradarbiavimas su užsienio modelių tinklais ir darbas su Lietuviškomis reklamomis padarė savo, nes dabar ši agentūra yra laikoma viena geriausių ir profesionaliausių.

5. PMST yra tarptautinė modelių agentūra, turinti savo biurus Čekijoje ir Lietuva. Šios modelių agentūros pilnas pavadinimas yra P Model Scout Team. Ji nėra labai didelė ar sena, kaip kitos keturios, tačiau dėl savo vadovo pastangų ir ryšių Europos mados pasaulyje yra laikoma viena perspektyviausių ir profesionaliausių modelių agentūrų mūsų šalyje. M.A.M.A narė.

Kitas penketukas:
6. Major Amber models. M.A.M.A narė.
7. Ruta model Management (buvusi Olialia Models). M.A.M.A narė.
8. Vilnius Models. M.A.M.A narė.
9. Europe center model agency (ECMA). M.A.M.A narė.
10. Deima. Įvairaus amžiaus modelių agentūra.
daugiau info FMAG žurnale
Ši „Žynios.lt” esanti naujiena įdėta vartotojo ugniushttp://www.fmag.lt. UAB „Elektroniniai sprendimai“ nuosavybės teisių į šią naujieną neturi. Už naujienos turinį tiesiogiai ir individualiai atsako ją paskelbęs vartotojas.
Panašu
Komentarai
„Žynios.lt“ neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja. „Žynios.lt“ pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę vartotojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Komentuoti Straipsnį


Nuorodų Mišrainė