Kompiuteriai - Žynios.lt

dGRP2+LB1cqo8hEiBbIVJkoVYg==
1
 
Apie naujausius virusus informuojanti svetainė jau Latvijoje! Jei turite draugų, gyvenančių ar dirbančių Latvijoje, privalote juos informuoti apie naujai pasirodžiusią svetainę. Šios svetainės tikslas yra informuoti žmones apie naujausius virusus ir padėti jiems juos pašalinti be papildomų asmenų įsikišimo. Svetainės kūrėjai yra pasirengę konsultuoti kiekvieną užkrėsto kompiuterio savininką, kad padėtų jam tinkamai pašalinti jo kompiuterį užgrobusią infekciją. Pateikiamos tiek rankinės, tiek ir automatinės viruso pašalinimo instrukcijos, todėl, net jeigu ir neesate kompiuterius dievinantis žmogus, jūs tikrai galėsite sutvarkyti savo kompiuterį. Tam tereikia atidžiai sekti kiekvieną Viruss.lv svetainėje pateiktą žingsnį.

Pagrindinė priežastis, kodėl kompanija eSolutions nusprendė pristatyti šią svetainę, yra nuolat didėjantis virusų plitimas. Šiandieniniai virusai prisitaiko prie vartotojų geografinės zonos, todėl kiekvienas pasaulio regionas kenčia nuo skirtingo tipo virusų. Dažniausiai pasitaikančios kompiuterinės infekcijos priklauso adware, ransomware ir browser hijacker kategorijoms. Jei bent kartą susidūrėte su vienu iš šio tipo virusų, turėtumėte žinoti kaip sunku yra tinkamai pasirinkti jo pašalinimo metodą arba tam reikalingą programą. Latvijos vartotojai nėra išimtis, todėl norime paraginti juos nedvejoti ir įtraukti viruss.lv į mėgiamiausių svetainių sąrašą.
Ši „Žynios.lt” esanti naujiena įdėta vartotojo Mariushttp://viruss.lv. UAB „Elektroniniai sprendimai“ nuosavybės teisių į šią naujieną neturi. Už naujienos turinį tiesiogiai ir individualiai atsako ją paskelbęs vartotojas.
Komentarai
„Žynios.lt“ neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja. „Žynios.lt“ pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę vartotojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Komentuoti Straipsnį


Nuorodų Mišrainė