Kompiuteriai - Žynios.lt

dGRP1OLB1cqo9REjD7IVKUoXZA==
1
 
Ar žinojote apie Security Shield virusą?

Security Shield yra nauja netikros antivirusinės programos Security Tool versija, kuri jau kurį laiką aktyviai infekuoja daugybę kompiuterinių sistemų. Ši programa yra instaliuojama be kompiuterio vartotojo žinios ir imituoja antivirusinės programos funkcijas. Paprastai į pagalbą pastelkiami užkrėsti internetiniai puslapiai, kurie apsimeta skanuojatys jūsų kompiuterį ir vėliau rekomenduoja instaliuoti pilną Security Shield versiją tam, kad galėtumėte pašalinti aptiktas infekcijas.


Iš tiesų ši programa neturi jokių naudingų funkcijų ir tik trukdo jūsų darbui. Security Shield sukuria daugybę pranešimų, kad jūsų sistema yra pažeista kompiuterinių virusų, kad tam tikros jūsų naudojamos programos yra užkrėstos ir pan. Šie pranešimai turi tik vieną paskirtį – įtikinti kompiuterių vartotojus, kad jų sistemos yra tikrai paveiktos kompiuterinių virusų ir priversti juos įsigyti Security Shield tam, kad pašalintų visas kompiuterį žalojančias infekcijas. Štai keli pranešimai, kuriuos galite pamatyti, jei jūsų kompiuterį užkrėtė Security Shield:
Security Shield
Security Shield Firewall Alert
Security Shield has prevented a program from accessing the internet.
“iexplore.exe” is infected “Trojan-Dropper.Win32.Agent”. This worm has to tried to use “iexplore.exe” to connect to remove host and send your credit card information

Security Shield Warning
Spyware.IEMonster activity detected. This form of spyware attempts to steal passwords from Internet Explorer, Mozilla Firefox, Outlook and other commonly used programs. Click here to immediately remove it with Security Shield.

Security Shield Warning
Intercepting malicious software that may violate your privacy and harm your computer has been detected. Click here to remove now with Security Shield.

Security Shield Warning
Some of the important system files on your PC were modified by malicious software. It may cause system crashes and data losses.
Click here to prevent non-authorized changes and remove threats (Recommended)Nepasitikėkite šia programa ir pašalinkite Security Shield naudodami patikimą antivirusinę programą. Galite pasinaudoti šiomis Security Shield šalinimo instrukcijomis (anglų kalba), kuriose nurodytas kiekvienas žingsnis kurį turetumėte atlikti, norėdami atsikratyti šios nepageidaujamos programos.

Ši „Žynios.lt” esanti naujiena įdėta vartotojo Renatahttp://www.2-viruses.com. UAB „Elektroniniai sprendimai“ nuosavybės teisių į šią naujieną neturi. Už naujienos turinį tiesiogiai ir individualiai atsako ją paskelbęs vartotojas.
Panašu
Komentarai
„Žynios.lt“ neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja. „Žynios.lt“ pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę vartotojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Komentuoti Straipsnį


Nuorodų Mišrainė