Kompiuteriai - Žynios.lt

dGRP2+LA08qr8REjD7ITL0oQYg==
1
 
Nesąžininga anti-spyware programa - Windows Safeguard Upgrade Windows Safeguard Upgrade yra nesąžininga anti-spyware programa, kuri patekus į aukos kompiuterį apsimeta skanuojanti kietąjį diską ir staiga randa begales įvairių virusų, kuriuos pasiūlo pašalinti susimokėjus tam tikrą sumą pinigų. Programa rodo daug iššokančių žinučių norėdama apgauti jus, kad pagalvotumėte, jog jūsų kompiuteris yra užkrėstas virusais ir šnipinėjimo programomis. Šia netikra anti-spyware programa galima užsikrėsti per Trojanus ir kenkėjiškas programas.

Windows Safeguard Upgrade programa priklauso Fakevimes virusų šeimai, kuri yra prikūrusi begales tokių programų įvairiais pavadinimais. Fakevimes tai virusų šeima leidžianti naujas programas beveik kasdien. Visų jų programų programinis kodas yra vienodas, jos turi vienodą išvaizdą, tas pačias šalinimo iš sistemos instrukcijas, netgi kodai kuriais aktyvuojama programa tinka visoms ju išleistoms programoms.

Užsikrėtus Windows Safeguard Upgrade, jūs matysite tokius iššokančius pranešimus:

ErrorKeylogger activity detected. System information security is at risk.It is recommended to activate protection and run a full system scan.

Error
Software without a digital signature detected.Your system files are at risk. We strongly advise you to activate your protection.

Įvedus šį aktyvacijos kodą: 0W000-000B0-00T00-E0020 jūs sustabdysite begales iššokinėjančių pranešimų, bet virusas jūsų kompiuteryje išliks. Norint išvalyti sistemą rekomenduojame laikytis šio gido (anglų kalba):
Ištrinti virusą Windows Safeguard Upgrade
Ši „Žynios.lt” esanti naujiena įdėta vartotojo ugniushttp://www.2-spyware.com. UAB „Elektroniniai sprendimai“ nuosavybės teisių į šią naujieną neturi. Už naujienos turinį tiesiogiai ir individualiai atsako ją paskelbęs vartotojas.
Panašu
Komentarai
„Žynios.lt“ neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja. „Žynios.lt“ pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę vartotojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Komentuoti Straipsnį


Nuorodų Mišrainė