Kompiuteriai - Žynios.lt

dGRP2+LA08qr8xEjDLISKEoUZQ==
1
 
Windows Malware Firewall apgaulė - neapsigauk! Windows Malware Firewall yra pavojinga programa apsimetelė, kuri apsimeta Windows Advanced Security Center dalimi. Patekus į apkrėstą kompiuterį ši programa apsimeta, jog skanuoja kompiuterio kietąjį diską, išmeta begales iššokančių pranešimų, kad įtikintų vartotoją, jog jo kompiuteris yra užkrėstas. Skenavimo rezultatai pateikiami labai greitai ir ypatingai grėsmingi - visas sąrašas labai pavojingų infekcijų. Norint juos pašalint, Windows Malware Firewall programa reikalauja ją nusipirkti. Kol tai nebus padaryta, ji toliau aktyviai rodys infekcijas bei savo reklamą. Jokiu būdu nepirkite šios pavojingos programos - jūs ne tik prarasite savo pinigus, bet galimai suteiksite savo duomenis interneto vagims, o programa ir toliau rodys, jog kompiuteris užkrėstas įvairiausiais virusais, nors taip greičiausiai nėra. Štai pavyzdys galimo netikro pranešimo:


System Security WarningAttempt to modify register key entries is detected. Register entries analysis is recommended.Warning!Location: c:\windows\system32\taskmgr.exeViruses: Backdoor.Win32.Rbot


Windows Malware Firewall plinta per įvairius nulaužtus tinklapius, netikrus virusų skanerius internete. Visus programos pranešimus galite ignoruoti - jie netikri. Taip pat ši programa gali sulėtinti kompiuterio darbą, užblokuoti jūsų antivirusinę sistemą, bei nulaužti interneto naršyklę. Programos tikslas - išvilioti pinigus iš nepatyrusių kompiuterio vartotojų. Jeigu jūs jau sumokėjote už šią programą, galima bandyti susisiekti su banku ir prašyti atšaukti mokėjimą.

Norint pašalinti Windows Malware Firewall iš kompiuterio, patariame laikytis šio gido (anglų kalba):
Windows Malware Firewall šalinimo instrukcijos
Ši „Žynios.lt” esanti naujiena įdėta vartotojo Linashttp://www.2-spyware.com. UAB „Elektroniniai sprendimai“ nuosavybės teisių į šią naujieną neturi. Už naujienos turinį tiesiogiai ir individualiai atsako ją paskelbęs vartotojas.
Panašu
Komentarai
„Žynios.lt“ neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja. „Žynios.lt“ pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę vartotojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Komentuoti Straipsnį


Nuorodų Mišrainė