Kompiuteriai - Žynios.lt

dGRP2+LA0cqr9hEjBLIXJ0oVag==
1
 
Windows Pro Safety Release nauja programa - apsimetėlė Dar viena neseniai išėjusi netikra anti-spyware programa vadinasi Windows Pro Safety Release. Kaip ir Windows Safegueard Upgrade, Ši nesąžininga pseudo antivirusinė programa, patekus į aukos kompiuterį apsimeta randanti begales įvairių virusų, kuriuos pasiūlo pašalinti susimokėjus pinigus. Kai kompiuteris užkrėstas Windows Pro Safety Release programa, jus pastoviai mėtys informacinius pranešimus, kad jūsų kompiuteris yra apkrestas įvairiais virusais. Šie pranešimai ne tik trukdo darbui, bet, su laiku, tampa ir nepakenčiami. Windows Pro Safety Release yra platinama su Trojanų pagalba, per ivairius nulaužtus puslapius,  bei įvairias kenkėjiškas programas.

Windows Pro Safety Release programa priklauso Fakevimes virusų šeimai. Tai jau bene šimtasis jų sukurtas ir paleistas į viešumą produktas, kuris kenkia milijonams vartotojų pasauliniu mastu. Visos jų programos yra labai panašios. Iš emės skiriasi tik pavadinimas, Jų grafinė išvaizda yra vienoda. jokiu būdu negalima pirkti Windows Pro Safety Release mokamos versijos, taip jūs prisidedate prie tolimesnių virusų ir šnipinėjimo programų kūrimo, be to, pinigų jūs neatgausite net ir besikreipdami į banką, o virusas taip ir liks jūsų sitemoje, kuris laikui bėgant vel aktyvuosis, parsisius naujus failus ir vel aktyvuosis nauju vardu.

Užsikrėtus Windows Pro Safety Release, jūs matysite tokius iššokančius pranešimus:

ErrorKeylogger activity detected. System information security is at risk.It is recommended to activate protection and run a full system scan.

Error
Software without a digital signature detected.Your system files are at risk. We strongly advise you to activate your protection.

Nepaliaujamus Windows Pro Safety Release pranešimus galima sustabdyti įvedus šį aktyvacijos kodą: 0W000-000B0-00T00-E0020. Pranešimai laikinai liausis, bet virusas jūsų kompiuteryje išliks. Norint išvalyti sistemą rekomenduojame laikytis šio gido (anglų kalba):
Windows Pro Safety Release šalinimas iš kompiuterio
Ši „Žynios.lt” esanti naujiena įdėta vartotojo ugniushttp://www.2-spyware.com. UAB „Elektroniniai sprendimai“ nuosavybės teisių į šią naujieną neturi. Už naujienos turinį tiesiogiai ir individualiai atsako ją paskelbęs vartotojas.
Panašu
Komentarai
„Žynios.lt“ neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja. „Žynios.lt“ pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę vartotojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Komentuoti Straipsnį


Nuorodų Mišrainė