Kultūra - Žynios.lt

dGRP2+LB1cqo8hEiBLITJ0oWZA==
2
 
Jimo Morrisono kūryba dar kartą suskambės gyvai

Artėjant metų pabaigai Atpirkėju, psichoseksualiu egzorcistu ir popkultūros pranašu vadinamo Jimo Morrisono kūryba dar kartą suskambės gyvai. Jau šį šeštadienį, gruodžio 29 d., menų fabrike „Loftas“ įvyks ilgai laukta „Tabami goes Jim Morrison“ premjera.


Vieno įtakingiausio ir kontraversiškiausio 7-ojo dešimtmečio psichodelinio roko dievaičio vaidmenyje pasirodys šiuo metu ant sėkmės bangos skriejantis muzikantas Markas Palubenka.


„Nebandysiu Jimo Morrisono kažkaip įkūnyti, nes jis nepakartojamas ir neatkartojamas, tačiau tikrai visu savo kūnu ir širdim atsiduosiu svaiginančiai „The Doors“ muzikai. Bus siurealu, pamatysit“, – žada Markas Palubenka.


Šis jaunas ir veržlus atlikėjas yra viena įdomiausių pastarųjų metų naujienų Lietuvos muzikoje. Jis subtiliai derina akustinį ir elektroninį skambesius bei dažnai scenoje pasirodo vienas. Tačiau tai netrukdo atlikėjui susirinkti visą įmanomą publikos dėmesį.


„Kol nesutikau Marko, nežinojau, kas Lietuvoje galėtų sėkmingai išpildyti moterų dievuko ir roko legendos kūrybą. Tik su Marku „Tabami goes Jim Morrison“ tapo užtektinai psichodelinis, nuogas ir jausmingas“, – „Tabami“ premjerą trumpai pristato muzikantas ir prodiuseris Victoras Diavara.


Likus vos kelioms dienoms iki premjeros, po „Tabami goes Jim Morrison“ repeticijos netoliese „Lofto“ esančioje studijoje menininkė Berta Bocullo įamžino Marką Palubenką skendintį tamsoje, dūmuose ir muzikoje.

Ši „Žynios.lt” esanti naujiena įdėta vartotojo Sandra . UAB „Elektroniniai sprendimai“ nuosavybės teisių į šią naujieną neturi. Už naujienos turinį tiesiogiai ir individualiai atsako ją paskelbęs vartotojas.
Panašu
Komentarai
„Žynios.lt“ neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja. „Žynios.lt“ pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę vartotojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Komentuoti Straipsnį


Nuorodų Mišrainė