Lietuvoje - Žynios.lt

dGRP2+LA0cqr9hEjBbISKUoWag==
9
Paskelbė Ze prieš 6 m. iš http://napalm.lt | Spamas SPAM'as!
 
Apie Charlie SATANISTĄ | Ze Napalm

Nesiliauja stebinti reklamos korifėjai ant mylimos Tėviškėlės. Nambavan prizą skiriame Charlie Pizzai už satanistinę reklamos kampaniją. Anksčiau skambėjęs reklaminis šūkis: “Dieviškas skonis ir velniška nuolaida 66,6” akivaizdžiai buvo skirtas debiliems runkeliams. Jei nesutinkate su manimi, tai galbūt matėte, regėjote rimtą verslininką, kuris savo mersą, septintą bymerį ar LS leksusą “padabintų” numeriu “ZJB 666”? Paprastai tokiomis „grožybėmis“ savo automobilius papuošia debilavoti kaimiečiai. Jie yra savo kibiro „Dievai ir demonai“. Tipo jau kiečiau nebūna.


Panašu, kad Charlie Pizza nutarė neapsiriboti 66,6 simbolika. Maždaug prieš mėnesį startavo nauja reklaminė kampanija: „Kasdienės picos duok mums šiandien“. Prie šio užrašo, kurio neabejotina aliuzija į „Tėve mūsų“ maldą, nupieštas hipis dalijantis aplink susirinkusiems picą. Tik visiškas idiotas nesupras, kad taip tyčiojamasi iš Paskutinės Vakarienės paveikslų bei Eucharistijos kuri kaip sakramentas buvo įsteigta tą dieną. Tai jau nebėra paprasčiausias satanizmo propagavimas, bet akivaizdus tyčiojimasis iš Krikščionybės.

Ar Ze Napalm kaip pozityvios minties tinklaraštis galėtų kaip nors pozityviai pažvelgti į visą šį reikalą? Savaime suprantama, kad TAIP. Mes džiaugiamės, kad Lietuva yra tolerastijos pavyzdys, nes niekam per mėnesį šis pasityčiojimas neužkliuvo.


Ze Napalm turi ir įdomių pasiūlymų Charlie Pizzai. Mes už lygias teises, tad jaučiame, kad kai kas šioje reklamoje liko nepaminėti. Tad siūlome sekančią reklaminę kampaniją pavadinti „Pizza Pizza ueber alles“ o greta nupiešti Charlie ūsiukus bei svastiką. Suprantama, kad niekas jokių sąsajų su Hitlerio ūsais bei nacizmu neįžiūrės.

Jei dar nebankrutuosite atsiprašinėdami, tai po to siūlome reklaminę kampaniją, kuri vadintųsi “Pizza Akbar“. Ant stendų nusipieškite kokį Ibrahimą, kuris meldžiasi atsisukęs į rytus, o iš ten vietoj saulės kylančią picą. Musulmonai Lietuvoje taikūs, pastatų nesprogdina, na gal gausit asmeniškai kokią granatą į kelnes, bet argi tai svarbu? Svarbu nebūti fundamentalistams ir į viską žvelgti pozityviai.


Ar reikėtų kaip nors reaguoti į dabartinę VICI grupės restoranų reklaminę kampaniją? Ze Napalm atsakymai tik pozityvūs! Žinoma, kad taip! Mes siūlome etiško verslo akciją: „Nepirk pas SATANISTUS!”. Jei jūs pažįstate skaičius, nevalgykite ten, kur pamatysite simbolį 66,6! O jei dar ir mokate skaityti, nepirkite produktų, ant kurių yra užrašas VICI!!! Tegul eina velniop Charlie satanistas su visa VICI!!!
P.S. Iliustracija iš www.charlie.lt
Ši „Žynios.lt” esanti naujiena įdėta vartotojo Zehttp://napalm.lt. UAB „Elektroniniai sprendimai“ nuosavybės teisių į šią naujieną neturi. Už naujienos turinį tiesiogiai ir individualiai atsako ją paskelbęs vartotojas.
Panašu
Komentarai
„Žynios.lt“ neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja. „Žynios.lt“ pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę vartotojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Komentuoti Straipsnį


Kas Balsavo
  1. Ze
  2. ugnius

Nuorodų Mišrainė