Lietuvoje - Žynios.lt

dGRP2+LB1cqo8hEiBLIVLkoVYw==
2
 
KAIP VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ TARNYBOS ŠEFĖS S.JURGELEVIČIENĖS BIČIULĖ PROKURORĖ V.BRACEVIČIENĖ ŽALIUOSIUS ŽMOGELIUKUS ATRAJOJO
KAIP VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ TARNYBOS ŠEFĖS S.JURGELEVIČIENĖS BIČIULĖ PROKURORĖ V.BRACEVIČIENĖ ŽALIUOSIUS ŽMOGELIUKUS ATRAJOJO


Išaušo lemtinga 2015-ųjų liepos 22-oji. Vilniaus rajono apylinkės teisme vampyriškai vampso negera nuojauta. Laukiama neprašytų svečių – žaliųjų žmogeliukų invazijos iš kaimyninio Marso? O dangau! Žaliai baltas „Micubiški“ marsaeigis prie “Ibrahim” prekyvietės tyliai nutupia. Nežemiška civilizacija Vilniaus apygardoje išsilaipina. Čia tai bent! Baigėsi ramūs laikai apygardos prokurorų šefui, auksine ramybe dvelkiančiam Ramučiui Jancevičiui. Teks gerokai paplušėti ir baudžiamąją bylą pagal tarpplanetinį baudžiamąjį kodeksą žaliesiems pažeidėjams iškelti. Erdvėlaivio durys atsilapoja, šventąją apygardos žemelę okupanto kariškas batas skaudžiai užmina. Įtartinom žaliom uniformom aprėdytos būtybės su antenomis iš marsaeigio išsilaipina ir teismo link neišvengiamai juda, savo šarvuotais raumenimis čiabuvių akis blizgina-akina. Bet kas tai? Kodėl okupantai lietuviškais skiriamaisiais ženklais maskuojasi? O ne! Kaip apmaudu. Sensacijos šiandien nebus. Šiandien marsiečių invazija atšaukta.
Tai Vilniaus rajono, berods, Maišiagalos policijos divizijos vado Jevgenijaus Danilčenko žaliasis desantas. Viešąją tvarką palaikyti atvyko. Matyt, šio teismo narsioji širdis – teisėja Vaida Sinkevičienė pabūgo, nuo gresiančio psichozės protrūkio apsidraudė. Žinia, šiandie užkietėjusi prokurorė Vida Bracevičienė, vykdydama viršininkės Jolitos Kančauskienės valią, nepriklausomam kūrėjui Zigmantui Šegždai ruošiasi šonus skalbti, jį maišan kišti ir rišti, bet anas garsiai bliaus, prokurorų rišamas nesiduos. Decibelai liesis kaip reikia. Taigi, prie teismo durų pareigūnų ekipažas mindžikuoja-patruliuoja, įvestą nepaprastąją padėtį kaip savo akį daboja, pro šalį visus tenykščius marširuojančius kontroliuoja, akimis taikliai varsto.

Vienok teisėjos V.Sinkevičienės sekretorius R.Karmaza pasigiria, kad nieko nebijo. Paklaustas, ar paskutinę teisėjos nutartį dėl Z.Šegždos bylos nutraukimo ne Rolandas Bužinskas surašė, sekretorius uodegą vikriai suka, esą Rolandas tik su civilinėmis bylomis dirba. Galimai nuo tada, kai artimos giminystės su žinomu KGB patarnautoju, advokatu Valdemaru Bužinsku atsižegnojo.

Teisėja Vaida Sinkevičienė skelbia posėdžio pradžią ir prokurorę V.Bracevičienę kalbėti ragina. Nors prieš savaitę prokurorė duomenis apie savo bendravimą su mikimauzu paneigė. Bet šiandie, ko gero, vėl tas pats bestija prokurorei plaukuotą koją kiša, jos dokumentuose vilną šiaušia-velia, Z.Šegždai ir jo advokatei Eugenijai Liutvinskienei klaidinančius dokumentus su prokurorės originaliu parašu siunčia. Gal tiesiog nederėjo prokurorei V.Bracevičienei teisintis, kad „ir tokie, ir tokie dokumentai buvo siunčiami, čia tiesiog yra klaida, gal neištaisiau tiesiog.“ Prokurorė, būdama laikino nesvarumo būklėje, nelabai susivokia, kokios psichiatrinės ekspertizės jai trūksta – stacionarios ar pakartotinos ambulatorinės. Įdomu, kad prokurorė savo liepos 22-osios pareiškime parašyti įsigudrina ir kaip kokia notarė savo parašu sausai patvirtina, kad mano dukrytė 1912 metais gimė... Vėl tas mikimauzas? Abejones dėl prokuratūroje sklandančio paslaptingojo mikimauzo turėtų išsklaidyti V.Bracevičienės viršininkai – apygardos prokurorai Ramutis Jancevičius ir užnugaryje nuolat besislapstanti Jolita Kančauskienė. Kur du prokurorai stos - mikimauzą sudoros.


Gi, kietoji prokurorė vaikišką languotą sąsiuvinuką išsitraukia, iš po skverno kozirius teisėjai ant stalo žeria-krauna. Pasak prokurorės, kūrėjas Zigmantas Šegžda blogas, visai pablūdo, nes internete blogą atidarė ir ten savo kūrybą sudėjo. Prokurorei rodytis pradėjo, kad kūrėjas per apklausą įtartinai kalbėjo, prokurorės sąmonę savo įmantria kalba trikdė ir tuo prokurorei abejonę sėjo, ar anas kokios nors su galvute susijusios ligos nesimuliuoja. Mat, simuliantas Z.Šegžda dar sausio mėnesį valstybės teismo psichiatrams tiek pudros į smegenis pripūtė, kad šie užsipudrinę iki šiol galų nesuveda, katras iš jų savo veiksmų esmės nesuvokia.„Aš nesu nei psichiatras, nei psichologas, aš tik prokurorė“, -  rinkdama ore rėpliojančius žaliuosius žmogeliukus, graudžiai mintija V.Bracevičienė. „Tačiau šiokių tokių medicinos žinių turiu, ir tikrai žinau, kad jei žmogus kalba monologu 5-10 minučių, tai yra psichikos sveikatos sutrikimo požymis“, - su žaliaisiais žmogeliukais savo patirtimi dalijasi prokurorė.Nedelsdamas pateikiu „Vienuolika Dievo įsakymų“ - slaptąjį sąrašą požymių, pagal kurį prokurorai sprendžia, ar tūlam žmogeliui vieno šulo trūksta.


1. „Teismo ekspertai vieną kartą pabendravę su Z.Šegžda taip ir nesuprato, ar jis serga, ar ne“. Normalūs ekspertai turi suprasti, ką jiems lietuviškai dėsto tris universitetus baigęs jų tiriamasis.2. „Tiriamasis nusiėmė kojinę ir parodė prokurorui kojos vidurinįjį pirštelį.“ Normalūs prokurorai yra įpratę rodyti vidurinįjį rankos pirštą.


3. „Įtariamasis papietavo tuo metu, kai prokurorė skaitė valandos trukmės pranešimą apie įtarimą“. Be komentarų.4. „Įtariamasis kalbėjo garsiai“. Normalūs prokurorai, kaip ir prasikaltę vaikai, kalba labai tyliai.


5. „Z.Šegžda rašo skundus, eilėraščius, straipsnius ir apie policininkus, prokurorus ir teisėjus.“  Normalūs žmonės to nedaro už ačiū. Nes neverta rizikuoti.6. „Z.Šegžda dėsto tik sau parankius argumentus“. Normalūs prokurorai dėsto tik sau neparankius faktus.


7. „Z.Šegžda talpina uždraustą informaciją internete.“ Be komentarų.8. „Ir „Delfi“ portale ką tik patalpinta, berods, prokurorę V.Bracevičienę įžeidžianti informacija.“ Be komentarų.

9. „Pagal nepatvirtintus duomenis, įtariamasis vartoja raminamuosius.“ Normalūs prokurorai nevartoja nieko.

10. „Z.Šegžda žemina teismo psichiatrus - juos talpina į internetinę erdvę“. Be komentarų.


11. „Z.Šegžda tiki tuo, ką rašo ir talpina į interneto erdvę“. Normalūs prokurorai netiki tuo, ką rašo. O jei kūrybą talpina internete, naudoja slapyvardį. Kad kolegos nesuėstų.Pamačiusi, kad jos slaptasis sąrašas kūrėjui Zigmantui Šegždai įspūdžio nedaro, išraito prokurorė melagio pozą ir pastarąjį žeminančiai šmeižia, ne tik žaliųjų žmogeliukų akivaizdoje guminę klizmą stato. Esą kūrėjas praeityje, prieš šimtą dvidešimt metų, savo trečiajai žmonai langus išdaužė, o jos antrajam vyrui ranką sužalojo taip, kad policija tyrimą iš karto nutraukė. Melo kojos trumpos, bet dabar prokurorė pagal BK 154 straipsnį bus „užtrumpinta“.


Negana to, kūrėjo Zigmanto Šegždos advokatė Eugenija Liutvinskienė į teismo protą apeliavo, kad „iš prokurorės V.Bracevičienės kalbos matosi, kad Sigita Jurgelevičienė su prokurore esti, matyti, kaip draugės: ką aš noriu, taip prokurorė ir daro, visus Sigitos Jurgelevičienės prašymus tenkina.“ Ir kurgi netenkins!Abi Viešųjų pirkimų tarnybos vadovės - direktorė Diana Vilytė ir jos pavaduotoja Sigita Jurgelevičienė labai mėgsta visuomenės dėmesį savo keistais pareiškimais ir psichozėmis  traukti. Sigita Jurgelevičienė jau spėjo išgarsėti savo kraupia sparnuotąja fraze „vienas žmogus terorizuoja jau ne tik mane, o visą teisinę sistemą, kuri nieko negali padaryti“. Gi, jos šefė Diana Vilytė nuvylė valstybės galvas dėl savo prastų matematikos gebėjimų, viešai pareiškusi, kad  S.Jurgelevičienės siųsti šmeižiantys elektroniniai laiškai Zigmanto Šegždos Faceook‘o draugams „nėra susiję su S.Jurgelevičienės užimamomis pareigomis valstybės tarnyboje, o jų siuntimas nepareikalavo valstybės išlaidų bei nesukėlė žalos valstybei.“

Pasišovė talkinti savo bičiulei, Viešųjų pirkimų tarnybos vadovei Sigitai Jurgelevičienei, prokurorė V,Bracevičienė ne be priežasties. Niekas nepaneigė, kad paslaugioji prokurorė praeityje dirbdama Jonavos prokuratūroje kartu su savo buvusiu šefu Kęstučiu Jogminu pūdą druskos išlaižė. Žinia, pilkasis kardinolas Kęstutis Jogminas yra labai artimas giminaitis Viešųjų pirkimų tarnybos galvai Sigitai Jurgelevičienei. Už auksą brangesnis. Taigi, prokurorė artimai K.Jogmino giminaitei tarnauti – talkinti puolė. Uoliai Viešųjų pirkimų tarnybos vadovės pareiškimus – užgaidas vykdo. Gi, dabar apygardos torpeda prokurorė V.Bracevičienė gavo naują užduotį – valstybės tarnautojos S.Jurgelevičienės sugyventinį nuo jo trimetės dukros atplėšti, jį suvisam psichiatrinėje ligoninėje užbarikaduoti, iš nuosavų namų kaip ciuckį išvarytą daugiau niekada namo nebeįleisti, Z.Šegždos visą nekilnojamąjį turtą pasiasavinti-pasigviešti. Kad Viešųjų pirkimų tarnybos direktorės  Dianos Vilytės pavaduotoja ir bičiulė  S.Jurgelevičienė užgrobtoje 325 kv.metrų ploto prašmatnioje rezidencijoje prie Vilnojos ežero galėtų nevaržoma oficialius priėmimus rengti, įvairiems valdžiažmogiams puotas kelti.

Dabar slaptoji trijulė dar vieną juodąjį planą rezga, kaip dar būtų galima S.Jurgelevičienės ir jos sugyventinio dukrytę nuskriausti. Beširdžiai intrigantai brudnomis rankomis sukirto ir Zigmantui Šegždai naują bylą iškėlė. Mat, pasak pačios S.Jurgelevičienės, pastarasis esą žodinio dziudo triukais didybės manijos apimtą sugyventinę ant žemės minkštai nuleido, dėl to jų dukrytė kažkodėl susirgo. Pasirodo kūrėjas dar ir paskutiniu galviju, savo vaiko žalotoju dėka S.Jurgelevičienės intrigų patapo. Nors ir pastaroji nešventa, pasitelkusi teisės tarnų gaują, savo dukrytę kankino, daugiau kaip pusmetį jai su mylimu tėčiu bendrauti trukdydama.


Trys praktiški patarimai gerbiamajam skaitytojui. Jei norite, kad prie Jūsų žiaurus prokuroras arba koks nors kitas piktas valdžiažmogis nepriekabiautų, nerodykite jam savo kojos viduriniojo pirštelio, nepietaukite jo akivaizdoje ir savo kūrybos netalpinkite interneto erdvėse, įskaitant „Delfi“.

Ši „Žynios.lt” esanti naujiena įdėta vartotojo Zigmantas . UAB „Elektroniniai sprendimai“ nuosavybės teisių į šią naujieną neturi. Už naujienos turinį tiesiogiai ir individualiai atsako ją paskelbęs vartotojas.
Panašu
Komentarai
„Žynios.lt“ neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja. „Žynios.lt“ pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę vartotojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Komentuoti Straipsnį


Kas Balsavo
  1. Zigmantas

Nuorodų Mišrainė