Lietuvoje - Žynios.lt

dGRP2+LB1sqr9hEiC7IWKEoWZg==
2
 
,,Tobulumui ribų nėra Kiekvieną kartą tobulinu savo vidinį pasaulį. Tobulinu it didžiausią išmintį - atskirti gėrį nuo blogio. Klausau muzikos, skaitau žurnalus ir knygas. Žinoma, tobulėti dar yra kur, tačiau kaip sakoma tobulumui ribų nėra. Taip pat žiūriu turkų serialus apie vargingai ir turtingai gyvenančius žmones bei meilę. Turkų serialuose netrūksta išminties arba teisybės, kurių gyvenime yra sunku išgirsti iš tikro draugo ar gero psichologo. Galbūt todėl, nes tokių mūsų gyvenime yra mažai arba visai nėra. Viliuosi, kad ir vėliau turkai kurs nuostabius serialus, filmus, ir jų galėsiu pamatyti dar šimtą ar net gi daugiau. Bei tikiuosi, jog jokie blogi dalykai manęs nesugadins ir galėsiu ateityje taip pat save tobulinti. Klausydama muzikos, semdama iš knygų ir serialų bei filmų nekintančią išmintį. Ramioje harmonijoje. Be didelių barniu ir apkalbų. Tačiau turiu papildyti veiklos sąrašą, kad galėčiau atrasti dar daug gerų dalykų, nes darydama tuos pačius dalykus savo vidų galiu paversti nuobodžiais namais. Taip pat daugiau bendrauti su žmonėmis, kad galėčiau susirasti gerų draugų ir visą likusį gyvenimą juos laikyti suspaudus it laimės ženklą. Kai papildysiu sąrašą ir susirasiu draugų, sėkmingai ir gražiai tobulinsiu savo vidinį pasaulį bei atradinėsiu gerus dalykus ne tik viena, bet ir su gerais draugais. Gerdami arbatą pasidalinsime įspūdžiais ir aptarsime kartu atrastus dalykus, kurių dėka draugai gali tapti tikra JĖGA.
- Inesa.
Ši „Žynios.lt” esanti naujiena įdėta vartotojo Inesahttps://www.facebook.com. UAB „Elektroniniai sprendimai“ nuosavybės teisių į šią naujieną neturi. Už naujienos turinį tiesiogiai ir individualiai atsako ją paskelbęs vartotojas.
Panašu
Komentarai
„Žynios.lt“ neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja. „Žynios.lt“ pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę vartotojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Komentuoti Straipsnį


Nuorodų Mišrainė