Lietuvoje - Žynios.lt

dGRP2+LB1cqo8hEiBLIVKkoUYw==
3
 
Viešųjų pirkimų tarnybos galva Diana Vilytė seka pasaką: „Valstybės patirtų išlaidų neskaičiuoju“


Viešųjų pirkimų tarnybos galva Diana Vilytė seka pasaką: „Valstybės patirtų išlaidų neskaičiuoju“
Gyveno kartą sau laimingai ekonomistė su galva. Tai – Viešųjų pirkimų tarnybos prie LR Vyriausybės direktorė Diana Vilytė.  Turėjo ji savo pavaduotoją – ekonomistę Sigitą Jurgelevičienę. Nesakytume, kad ši būtų be galvos ar be proto. Vienok, ir Dianos Vilytės pavaduotoja pirmuoju smuiku griežia, savo garsiąja sparnuota fraze Lietuvos visuomenę šiurpina: „vienas žmogus terorizuoja jau ne tik mane, o visą teisinę sistemą, kuri nieko negali padaryti“. Dar, direktorės pavaduotoja Sigita Viešųjų pirkimų tarnybą įvairiomis sugyventinio Zigmanto Šegždos dusinimo-neutralizavimo programomis garsina, o kad garsiau būtų, policijos, teismų ir prokuratūros slenkstį įnirtusi mina, nabagėlį į stacionarią Utenos psichiatrijos ligoninę grūste grūdžia.


Taigi, dvi viena už kitą protingesnės, save gerbiančios ir vertinančios ekonomistės valstybinės svarbos funkcijas atlieka, valstybės iždą nuo atkatų sergėja, pridėtinę vertę valstybei kuria, taip sakant, su korumpuota mafija nelygioje kovoje grumiasi. Kaip tikri valstybės šulai su visais smegenų krabutėje įstatytais šulais. Pelnytai pagarbos nusipelnė Viešųjų pirkimų tarnybos direktorė Diana Vilytė. Vien dėl to, kad ji - moteriškė galvota. Išsilavinimas – iš stuomens ir iš liemens, ne iš glitaus kelmo išspirta. Ekonomistės Aušros Maldeikienės liaupsių verta. Dar vienos ekonomistės – Prezidentės Dalios Grybauskaitės pernai palaiminta ir peržegnota.Vieną dieną, o buvo tai 2015 metų liepos devintoji, leisgyvis, bet vis dar žiniasklaidos magnatas, nepriklausomas kūrėjas Zigmantas Šegžda pareiškimą Vyriausybės ministrui pirmininkui sukūrė, kad premjero pavaldinė visokių čiūdų pribūrė, nelojalumą Lietuvos valstybei ir konstitucinei santvarkai rodė, 2015 m. birželio 18 d. iš tarnybinio kompiuterio asmeninius laiškus siuntė, laiškuose nepagarbą teisėtvarkos ir teisėsaugos tarnautojams reiškė. Sugyventinis, kaip paskutinis skundų maišas, nusipelniusią valstybės tarnautoją pelnytai į miltus malė, įrodymus teikdamas, kad Sigita valstybės turtą ne tarnybinei veiklai naudojo, darbo metu ne su korumpuota mafija grūmėsi, o pas Maišiagalos nuovados policininkus lakstė, jiems sugyventinį šmeižė.
Skundikas Zigmantas labai jau neetiškai pasielgė, nes patikėjo, kad tuo Sigita Jurgelevičienė LR valstybės tarnybos įstatymo 15 straipsnį pažeidė, tarnybine padėtimi naudojosi, įstaigos vidaus tvarkos taisyklių nepaisė bei valstybės tarnautojų veiklos etikos nesavanaudiškumo, pagarbos žmogui ir valstybei principus nuskriaudė.


Gi, Diana Vilytė, kaip tikra direktorė, piestu-mūru už savo pavaduotoją stojo, Sigitos Jurgelevičienės veiklos tarnybinio patikrinimo daryti nepanoro, nepriklausomam kūrėjui tokio turinio raštą 2015 m. liepos 16 d. auksinėmis raidėmis atrašė:„Viešųjų pirkimų tarnyba nustatė, kad nėra pagrindo pradėti direktoriaus pavaduotojos Sigitos Jurgelevičienės tarnybinės veiklos patikrinimo dėl Pareiškime nurodytų aplinkybių. S.Jurgelevičienės siųsti elektroniniai laiškai nėra susiję su S.Jurgelevičienės užimamomis pareigomis valstybės tarnyboje, o jų siuntimas nepareikalavo valstybės išlaidų bei nesukėlė žalos valstybei, todėl jūsų nurodytų elektroninių laiškų siuntimas negali būti vertinamas kaip piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi, naudojimasis valstybės nuosavybe ar valstybės tarnybos principų pažeidimas“.


Akivaizdu, kad ekonomistė ir valstybės tarnybos direktorė Diana Vilytė neskaičiuoja valstybės išlaidų, skirtų asmeniniams pavaldinės reikaliukams tvarkyti. Ir ataskaitos visuomenei teikti net nemano. Įstaigos vadovė čia jokio kriminalo neįžvelgia, nes, regis, tai ne suskretusio žurnaliūgos reikalas. LR visuomenės informavimo įstatymas nustoja galioti ten, kur prasideda Dianos Vilytės ir Sigitos Jurgelevičienės tėvonija – šventoji Viešųjų pirkimų tarnyba. Etikos pažeidimų neįžiūriu, nes tam ir žiūronų nereikia. Pati skaičiuoti valstybės išlaidų nenoriu, o ir kitiems landžioti po mano tvartą neleisiu. Svetimų, t.y. valstybės, lėšų neskaičiuosiu, nes tai ne mano asmeniniai pinigai.Esame nauja veislė – „s griazi v kniazi“ VALDŽIAŽMOGIAI. Blizginam raudonom akutėm kuilinėm ir kriuksim. Mes, tvartiniai, taip jau įpratę ir mums pacynka naudotis visais tvarto teikiamais patogumais. Taip sakant,  komunalinėmis paslaugomis. Mes, normalūs VALDŽIAŽMOGIAI, niekaip negalime suprasti, kodėl tie nenormalūs žmonės turi mokėti už kompiuterį, patalpų nuomą, patalpų ar įrangos amortizaciją, vandenį, šilumą, dujas, elektrą ar kitas komunalines paslaugas. Mums kompiuterius parūpina ES. Programinė įranga valstybei irgi nekainuoja. Gal William Henry Gates III-iojo  padovanota, arba iš piratų nupirdolinta, žodžiu, nelįskit į akis su savo protingais klausimais. Ir apskritai, pas mus tvartelyje viskas viskas nemokama. Godžiai vartom savo akutes, kaip guzikus. Gal kas į lovį dar nemokamo jovalo įdrėbs kaušą? Čia nieko skaičiuoti nereikia. Algą gauname nemokamai. O už premijas taip pat nemokame. Kiekvienas valdžiažmogis gauna pagal  poreikius. Komunizmo viršukalnė. Patikslinu, alga mokama ne už tai, kad skaičiuoti valstybės išlaidų nenorime. Būna, kad norime. Kai bizūnas užveja.

Mokestis už dujas ir šildymą? Baikit juokus! Mūsų armija didelė, mes patys kaip radiatoriai, šonas į šoną trinam, šilumos sugeneruojam. Kieno nugara dėl trinties labiau nusišėrusi – į saulę nukreipiam. Saulės jėgainė su nublizgintais kolektoriais. Ekonomika turi būti ekonomiška, kad kvailų išlaidų skaičiuoti nereikėtų. Jei elektros krizė ištinka, darbo metu pedalus minam, dinamas sukam į užmiestį, pavyzdžiui, į Maišiagalą Vilniaus rajonan. Komandiruotėn. Kad  už papildomai liejamą prakaitą valstybė mokėtų. Ir dėl įstaigos vidaus tvarkos taisyklių nepaisymo visokie atmatos nesikabinėtų.

Pavyzdžiui, dujų pakankamai patys pasigaminame. Kai tik nemokamai prisiryjame, uostome ir svaiginamės. Biodegalai ir ekologija viename. Mokestis už vėdinimą? O kam? Patys viską  sukvėpuojame, o svarbiausia – nemokamai. Todėl, kad mūsų dujų įrenginyje nėra jokio suskystintų dujų kiekį fiksuojančio skaitiklio. Kam mums tas Klaipėdos dujų terminalas prie Kiaulės nugaros salos! Jei kiekvienam normaliam VALDŽIAŽMOGIUI fiksuojantį skaitiklį kur reikia įstatytų, valstybė pajamų mokesčio GPM žymiai daugiau surinktų. O dabar, kaip vargšeliai, surenkam tik PVM. Ne už dujas. Dujos  - nemokamos, nes nėra skaitiklio.


Primygtinai raginčiau ekonomikos mokslų daktarą, Vyriausybės ministrą pirmininką Algirdą Butkevičių, berods, į norvegus nobelius kreiptis, kad pastarieji  ekonomistei Dianai Vilytei nemokamą premiją išskirtų. Už nuopelnus tvartinės ekonomikos mokslui.

Ši „Žynios.lt” esanti naujiena įdėta vartotojo Zigmantashttp://www.versloseminarai.lt. UAB „Elektroniniai sprendimai“ nuosavybės teisių į šią naujieną neturi. Už naujienos turinį tiesiogiai ir individualiai atsako ją paskelbęs vartotojas.
Panašu
Komentarai
„Žynios.lt“ neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja. „Žynios.lt“ pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę vartotojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Komentuoti Straipsnį


Kas Balsavo
  1. Zigmantas

Nuorodų Mišrainė