Lietuvoje - Žynios.lt

dGRP2+LB1cqo8hEiBLIXKkoRYw==
1
 
Viešųjų pirkimų tarnybos vadovė S.Jurgelevičienė: „Vienas žmogus terorizuoja jau ne tik mane, o visą teisinę sistemą

Viešųjų pirkimų tarnybos vadovė S.Jurgelevičienė: „Vienas žmogus terorizuoja jau ne tik mane, o visą teisinę sistemą, kuri nieko negali padaryti.“2015m. birželio 30 dieną nepriklausomas kūrėjas Zigmantas Šegžda elektroniniu paštu kreipėsi į Viešųjų pirkimų tarnybos prie LR Vyriausybės direktorę Dianą Vilytę. Buvo prašoma inicijuoti minėtos įstaigos direktorės pavaduotojos Sigitos Jurgelevičienės nušalinimo nuo užimamų pareigų procedūrą, kreipiantis į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją.

Nepriklausomo kūrėjo manymu, dėl Viešųjų pirkimų tarnybos prie LR Vyriausybės direktorės Dianos Vilytės negebėjimo valdyti susidariusią krizinę situaciją, kuri susiklostė dėl jos kolegės Sigitos Jurgelevičienės veiklos, žeminamas valstybės tarnautojo vardas bei daroma žala valstybės įstaigos prestižui. Tačiau direktorės Dianos Vilytės reakcija, o tiksliau, nereagavimas į jai teikiamus nepriklausomo kūrėjo pasiūlymus, vertintini, kaip  aiškiai išreikštas nenoras ar nesupratimas adekvačiai reaguoti į susiklosčiusias skandalingas aplinkybes.


Įstaigos direktorė Diana Vilytė dar 2015-02-11 dieną gavo nepriklausomo kūrėjo Zigmanto Šegždos pasiūlymą teikti įstaigos vadovei informaciją apie užkulisinę jos pavaldinės veiklą, kuri gali pakenkti jos vadovaujamos valstybės įstaigos įvaizdžiui. Tačiau direktorė Diana Vilytė nepasinaudojo proga gauti išsamią informaciją, kurią turėdama, būtų galėjusi užkirsti kelią Viešųjų pirkimų tarnybos prestižo žeminimui. Dabar valstybės įstaigos abi vadovės turėtų prisimti atsakomybę už tai, kad pastaruoju metu Viešųjų pirkimų tarnyba ir jos vadovė Sigita Jurgelevičienė serijoje straipsnių ir reportažų YouTube pristatoma viešajam skaitytojui ne visai taip, kaip to tikėjosi mūsų visuomenė.Nepriklausomas kūrėjas Zigmantas Šegžda 2015m. liepos 3 dieną pareiškimu Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai paprašė atlikti Sigitos Jurgelevičienės tarnybinės veiklos patikrinimą.


Komisijai pateikti duomenys apie tai, kad Viešųjų pirkimų tarnybos prie LR Vyriausybės direktoriaus pavaduotoja Sigita Jurgelevičienė, naudodamasi valstybės valdomu turtu, siekdama naudos sau ir pasinaudodama tarnybine padėtimi, 2015-06-18 dieną iš Viešųjų pirkimų tarnybai priklausančio kompiuterio siuntė su tarnyba nesusijusius asmeninio pobūdžio elektroninius laiškus įvairiems asmenims.Išsiųstų laiškų turinys atskleidžia, kad valstybės tarnautoja laiškais darė įtaką nepriklausomo kūrėjo Zigmanto Šegždos „Facebook“ asmeninėje paskyroje registruotiems privatiems asmenims ir paskleidė jiems tikrovės neatitinkančią informaciją apie savo buvusį sugyventinį ir vaiko tėvą, jį šmeiždama bei pakirsdama pasitikėjimą juo. Laiške valstybės tarnautoja skandalingai pareiškė, kad „šioje situacijoje vienas žmogus terorizuoja jau ne tik mane, o visą teisinę sistemą, kuri nieko negali padaryti...


Viešųjų pirkimų tarnybos vadovė Sigita Jurgelevičienė, dėl manomai ją ištikusio laikino psichikos sutrikimo galimai netekusi psichologinės pusiausvyros, iš darbovietei priklausančios pašto dėžutės siunčiamuose laiškuose reiškia savo asmeninį pasipiktinimą: „Zigmanto skleidžiamas melas apie tai, kad visa išimtinai teisėsauga papirkta, yra akivaizdus atsižvelgiant jau vien į tai mastą – ar gali žmogus papirkti visus visus policijos pareigūnus, prokurorus, teisėjus ir t.t. Ar Jums tai atrodo būtų įmanoma? Ar įmanoma suklastoti visus ikiteisminio tyrimo dokumentus taip, kad per visas instancijas niekas nepastebėtų?“Valstybės tarnautoja Sigita Jurgelevičienė asmeninius laiškus siuntė naudodama Viešųjų pirkimų tarnybos logotipą ir nurodydama savo pareigas.

Zigmanto Šegždos manymu, tokia savo veikla valstybės tarnautoja pažeidė Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatas bei Valstybės tarnautojų veiklos etikos taisyklių principus.
Ši „Žynios.lt” esanti naujiena įdėta vartotojo Zigmantas . UAB „Elektroniniai sprendimai“ nuosavybės teisių į šią naujieną neturi. Už naujienos turinį tiesiogiai ir individualiai atsako ją paskelbęs vartotojas.
Panašu
Komentarai
„Žynios.lt“ neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja. „Žynios.lt“ pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę vartotojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Komentuoti Straipsnį


Nuorodų Mišrainė