Lietuvoje - Žynios.lt

dGRP2+LB1cqo8hEiBLITKEoXYw==
1
 
Vyr. prokurorų Ramučio Jancevičiaus ir Jolitos Kančauskienės numylėtinė prokurorė V.Bracevičienė kerta išsijuosusi
VILNIAUS APYGARDOS VYRAUSIŲJŲ PROKURORŲ RAMUČIO JANCEVIČIAUS IR JOLITOS KANČAUSKIENĖS NUMYLĖTINĖ PROKURORĖ VIDA BRACEVIČIENĖ KERTA IŠSIJUOSUSI


Sodoma ir Gomora! Verkia Europos Sąjungos žemelė prokurorės Vidos Bracevičienės mindoma ir minkoma. Gerbiamajam skaitytojui bus smalsu sužinoti, kad minėta prokurorė Jūsų nuolankiam tarnui pradėjo ikiteisminį tyrimą už policinkų įžeidimą, taip sakant, "Maišiagalos bylai" turint svarbią visuomeninę reikšmę.
Cituoju visą tekstą, iliustruojantį, kaip ir kas draudžiama skųstis Vilniaus apygardos prokurorui, ypač, jei tai susiję su šventąja Maišiagalos policijos nuovada.


"Zigmantas Šegžda, laikinai gyvenatis ...  Kaunas.


Vilniaus apylinkės prokuratūros Šeštojo skyriaus prokurorui, Rinktinės g. 5A, 01515 Vilnius

SKUNDAS


2015 m. vasario 20 d., Kaunas


2014 m. lapkričio 7 dieną pareiškiau skundą Vilniaus apskrities VPK Vilniaus r. policijos komisariatui dėl to, kad Viešųjų pirkimų tarnybos prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės direktoriaus pavaduotoja Sigita Jurgelevičienė pagrobė svetimą turtą, t.y. pagrobė man priklausantį turtą  -  89,88 kg suskystintų dujų iš suskystintų dujų rezervuaro, esančio mano namų valdoje, tuo padarydama nusikaltimą ar baudžiamąjį nusižengimą nuosavybei, turtinėms teisėms ir turtiniams interesams, numatytą LR baudžiamajame kodekse 178 str. (vagystė).2015 m. vasario 19 d. elektroniniu paštu gavau Vilniaus apskrities VPK Vilniaus r. policijos komisariato Maišiagalos PN tyrėjos Laimos Stonienės 2014-11-26 nutarimą Nr.57-At-01124-14 atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą. Su šiuo nutarimu nesutinku, nes jis yra nepagrįstas ir naikintinas dėl toliau pateiktų argumentų.

1. S.P. 2011 metais įsigijo iš manęs pusę vienbučio gyvenamojo namo su sklypu, esančio adresu ... Vilniaus rajone.  S.P. yra teisėta šio namo bendrasavininkė, todėl ji yra asmeniškai atsakinga už gyvenamojo namo komunikacijų atjungimą, išjungimą bei jo priešgaisrinę saugą.2014 m. liepos 16 dieną esu pareiškęs Sigitai Jurgelevičienei rašytinę pretenziją dėl jos man padaryto 1757 litų dydžio nuostolio, susidariusio dėl to, kad ji nuo 2011m. rugsėjo 1 dienos iki 2014.07.01 d. nemokėjo man už suskystintų  naudojimą savo šeimos reikmėms. Šioje pretenzijoje įspėjau Sigitą jurgelevičienę, kad, jei ji nepadengs įsiskolinimo iki nustatytos datos, aš atjungsiu dujų tiekimą iš dujų rezervuaro į gyvenamąjį namą. Suėjus nustatytam terminui 2014-08-15 dieną aš atjungiau dujų tiekimą iš suskystintų dujų rezervuaro.


2014 m. lapkričio 7 dieną apie 7.00 valandą nustačiau, kad iš mano namų valdoje (adresas - ..., Sudervės k., Vilniaus r.) esančio suskystintų dujų rezervuaro pagrobta  89,88 kg suskystintų dujų, kurių įsigijimo vertė yra 206,72 litai. Šias dujas aš, Zigmantas Šegžda, esu įsigijęs dar iki 2011m. rugsėjo 1 dienos iš dujų tiekimo įmonės, t.y., pagrobtos dujos yra man priklausantis turtas. Tai reiškia, kad S.P. be mano leidimo savavališkai atsuko dujų rezervuaro sklendę, tam, kad mano nusavybėje esančios suskystintos dujos galėtų pritekėti į gyvenamąjį namą, pagrobė nurodytą dujų kiekį ir pagrobtas dujas sudegino, tenkindama savo šeimos buitinius poreikius.2. Tyrėja Laima Stonienė, sprendžiant iš jos nutarimo, nemato čia jokio nusikaltimo, nes vadovaujasi sveika valstietiška logika – jei dujos nematomos, nusikaltimo sudėties nesimato, todėl Z.Šegždos teiginys, kad Sigita Jurgelevičienė pagrobė jam nuosavybės teise priklausančius 89,88 kg suskystintų dujų, kurių įsigijimo vertė yra 206,72 litai, ir šiais savo veiksmais padarė BK 178 str. numatytą nusikalstamą veiką, neturi realaus pagrindo. Nežinau, apie kokį pagrindą – iš euromonetų ar eurobanknotų sumūrytą, tyrėja Laima Stonienė rašo, bet nusikaltimo sudėtis yra tikrai reali, nes pati Sigita Jurgelevičienė ne tik, kad nepaneigė aplinkybės, kad, nepaisant mano draudimo, toliau grobė man priklausantį turtą - dujas, bet ir pripažino, kad grobė svetimą turtą ir norėjo tai daryti, nes, anot jos, „naudojosi visais name buvusiais patogumais.“ Teisindamasi Sigita Jurgelevičienė  pareiškė savo nusistebėjimą, „kokiu būdu Z.Šegžda paskaičiavo jos sunaudotą suskystintų dujų kiekį, nes įrenginyje nėra jokio tai fiksuojančio skaitiklio.“ Kad pasiteisinimas atrodytų bent kiek rimtesnis, Sigita Jurgelevičienė nurodė, „jog nuo 2011-9-1, kai ji apsigyveno pas Z.Šegždą ir pastarajam leidus naudojosi visais name buvusiais patogumais, pastarasis jai pretenzijų nereiškė.“ manau, kad tuo Sigita Jurgelevičienė tik patvirtino, kad jau nuo 2011-9-1 ji už dujas nemokėjo, bet „užmiršo“ policijai paminėti, kad 2014-7-16 gavo Z.Šegždos 1757 Lt pretenziją susimokėti už sunaudotas suskystintas dujas.


3. Policijos tyrėja Laima Stonienė dar 2014-05-23 Zigmantui Šegždai ditirambą-įspėjimą „Dėl įstatymų neleistino ir priešingo visuomenės interesams elgesio“ rėžė, o dabar apsivogusią prašmatnią ponią uoliai apgynė. Nebūtų tyrėja Laima Stonienė visų galų meistrė su diapazonu. Naujas amplua, bet ta pačia sauja smaugiamas.Pinkertonų džiaugsmai

Mes – dzyvų dzyvai.
Mes – dzecekcyvai.
Nesame pigūs
Ir primityvūs.

Spjaudom ir gaudom.
Darom, ką liepia.
Nieko nedarom,
Jeigu neliepia.

Orą gadinam
Ir suvartojam.
Dujos – ne turtas.
Tai – patogumas.

Kai prisiuostai,
Viens malonumas.
Ei prokurore,
Apginkit vagį.

Rolandundukai
Gena genytę.
Ginam, nes liepė.
Vagis kiaulinius.

Ginam tvartinius.
Gaudom, jei bėga.
Bėgam, nes veja.
Kepurė dega.

Jei rėkia, mušam.
Jei muša, bėgam.
Toks mūsų darbas.
Nors pasodinkit
Mumis ant kuolo.
Mes pinkertonai.
Iš „Maiša-golos“.

Esame nauja veislė – „s griazi v kniazi“ VALDŽIAŽMOGIAI. Blizginam raudonom gašliom akutėm kuilinėm, kriuksim, čepsim, lapsim, žviegiam, kvykiam, mykiam, šviežią mėšliuką po savim kraunam. Mes, tvartiniai, esame taip jau įpratę ir mums pacynka naudotis visais tvarto teikiamais patogumais. „Ant chaliavos“ ir actas saldus. Godžiai vartom savo akutes, kaip guzikus. Gal kas į lovį dar nemokamo jovalo įdrėbs kaušą? Mes, normalūs VALDŽIAŽMOGIAI, niekaip negalime suprasti, kodėl tie nenormalūs žmonės turi mokėti už dujas. Mes, pavyzdžiui, dujų pakankamai pasigaminame patys. Kai tik nemokamai prisiryjame, orą garsiai pavirpiname, uostome ir svaigstame. Nes uostome itin gausiai, o svarbiausia – nemokamai. Kodėl? Todėl, kad mūsų dujų „įrenginyje“ nėra jokio suskystintų dujų kiekį fiksuojančio skaitiklio.


Jei kiekvienam normaliam VALDŽIAŽMOGIUI fiksuojantį skaitiklį kur reikia įstatytų, valstybė pajamų mokesčio GPM žymiai daugiau surinktų. O dabar, kaip vargšeliai, surenkam tik PVM. Ne už dujas. Dujos  - nemokamos, nes nėra skaitiklio.Viešųjų pirkimų tarnybos prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės direktoriaus pavaduotoja Sigita Jurgelevičienė su 5700 litų mėnesiniu atlyginimu „į rankas“, 200 litų už dujas susimokėti neišgali. Nejaugi pinigai baigėsi - kokia baisi žinia visiems?! Daug paprasčiau iš mobiliako „nie otchodia ot kassy“ vargšiukui policijos tyrėjui, kaip šuniui kaulą, komentarą numesti – „Dujų nevagiu, o tik jas naudoju, nes tai patogumas be fiksuojančio skaitiklio, pašol von!“ Taigi, turime turto grobėją, kuri prisipažino, kad naudoja dujas, t.y. jas pagrobė ir toliau grobia. Nusikaltimo sudėtis akivaizdi, tik belieka pradėti ikiteisminį tyrimą. Ar išdrįsit, prokurore? („Ulybnitesj, kaskadiory...“)

Prašau panaikinti Vilniaus rajono policijos komisariato 2014-11-26 nutarimą Nr.57-At-01124-14 ir pradėti ikiteisminį tyrimą S.P. dėl padarytos nusikalstamos veikos, numatytos LR baudžiamajame kodekse 178 str."

Prokurorė Vida Bracevičienė nutarė, kad šventosios Maišiagalos policijos nuovados pareigūnai dėl to įsižeidė. Įdomu, ar ji paklausė pačių pareigūnų nuomonės?

Ir dar. Iki 2015-07-13 dienos Zigmantas Šegžda taip ir negavo iš prokuratūros nutarimo dėl minėtos vagystės. Prokurorai neišdrįso ar teikėsi bylą dėl vagystės dulkinti stalčiuose?Ši „Žynios.lt” esanti naujiena įdėta vartotojo Zigmantas . UAB „Elektroniniai sprendimai“ nuosavybės teisių į šią naujieną neturi. Už naujienos turinį tiesiogiai ir individualiai atsako ją paskelbęs vartotojas.
Panašu
Komentarai
„Žynios.lt“ neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja. „Žynios.lt“ pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę vartotojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Komentuoti Straipsnį


Nuorodų Mišrainė