Politika - Žynios.lt

dGRP2+LA0cqr8hEjC7IUKEoWaw==
14
 
Runkeliai - visi nepalaikantys V. Landsbergio ir V. Adamkaus. „Runkeliai“, atseit, nenori dirbti ir temoka gerti degtinę. „Runkeliai“ yra Lietuvos valstybės bėda.

Lietuvos valstybė – šalis, kurioje gyvena daugiausia „runkeliai“.

Protas – tai, ko trūksta „runkeliams“, kad prisijungtų prie V. Landsbergio ar V. Adamkaus šalininkų. („Tie, kas nesupranta, kas dabar vyksta, tiems trūksta proto,“ – pasakė Vytautas Landsbergis XI pasaulio lietuvių mokslo ir kultūros darbuotojų simpoziumo uždarymo posėdžio Verkių rūmuose metu.)

Smegenys – proto sinonimas.

Protingas žmogus – V. Landsbergio ar V. Adamkaus šalininkas, t.y. žmogus turintis smegenis.

Liberalas – psichiškai sveikas žmogus. Turintis smegenis, todėl protingas žmogus. Savaime suprantama, V. Landsbergio ar V. Adamkaus šalininkas.

Dešinysis – liberalo sinonimas.

Demokratas – dešiniojo sinonimas.

Demokratija – tai, kas kilę iš senosios graikų kalbos žodzio – demokratų valdžia. Demokratų valdžia nepakenčia „runkelių“ valdžios.

Landsbergis–demokratas – išgelbėjo Lietuvą nuo pražūties, todėl genialus žmogus.

Adamkus–demokratas – geriausias visų laikų Lietuvos vadovas. Kartu su V. Landsbergiu išgelbėjo Lietuvą nuo daugybės pavojų, todel yra neapkenčiamas „runkelių“. Pagrindinis V. Adamkaus bruožas - jis niekad nekaltas ir visada atsako už savo veiksmus. Didžiausias „runkelių“ įpročio „nedirbti, o tik imti“ priešininkas, įrodęs tai visu savo sunkiu gyvenimu. Ir V. Adamkus ir V. Landsbergis nuo jaunystės atkakliai kovojo prieš KGB ir komunistus.

Reformos – priemonių kompleksas, kurių pagalba V. Landsbergis su V. Adamkumi išgelbejo Lietuvos valstybę ir joje gyvenančius „runkelius“. Reformos buvo sukurtos ir atidirbtos JAV administracijoje siekiant „nuoširdžiai“ ir „neatlygintinai“ padėti Lietuvos valstybei ir „runkeliams“ pasiekti gerbūvį ir klestėjimą. Deja, „runkeliai“ atkakliai neleidžia (nenori) būti išgelbėti.

Privatizacija – V. Landsbergio ir jo kompanijos sugalvotas valsybinės nuosavybės perdavimo procesas į „sėkmingai“ dirbančių (ne komunistų) rankas. Privatizacija buvo vykdoma V. Landsbergio griežtai pagal istatymus, todėl peržiūrai nepriimtina.

Komunistas (raudonas, partizanų žudikas, žmonių trėmikas etc.) – kiekvienas, nesantis liberalų pusėje arba kritikuojantis V. Landsbergį su V. Adamkumi.

Nacionalistas – ne visai veiksnus žmogus, nesutinkantis su akivaidžiu teiginiu, kad dauguma lietuvių yra „runkeliai“, o Lietuvos valstybė yra „runkelių šalis“. Priklauso Murzos partijai arba yra jos šalininkas.

Patriotas – psichiškai nesveikas žmogus, iš „runkelių“, artimas nacionalistams, bet uniformuotas megzta berete yra galintis atlikti teigiamą vaidmenį demokratijoje.

Fašistas – beveik toks pat, kaip komunistas, taip pat artimas nacionalistams. Toks yra anot V. Adamkaus R. Paksas.

VSD – galinga organizacija Lietuvoje, ilgą laiką buvusi liberastų įtakoje.

Liberastai – liberalai su Lietuvos valstybes interesams neatitinkančia orientacija.

Nedirbti, o tiktai imti – „runkelių“, nacionalistų, komunistų bei patriotų svajonė.

Renta – mokslinis žodis, sukurtas gudriausių demokratijos atstovų, atspindintis slapta „runkelių“ svajonę „nedirbti, o tiktai imti“.

Komunizmas – „runkelių“ mokslas, grindžiams teze „socialinė lygybė, teisgumas“. Reikšmė kilusi nuo asmenų, kritikuojančių V. Landsbergį ir V. Adamkų, pavadinimo.

Dirbti – tai, ko nemoka „runkeliai“.

Užsidirbti patiems – liberalų gyvenimo būdas. Prieštaraujantis „runkelių“ gyvenimo būdui „nedirbti, o tiktai imti“.

Oligarchai – labiausiai skriaudžiama Lietuvos valstybės gyventojų dalis. Nuolat reikalaujanti „protingų žmonių“ užtarimo. Tačiau „oligarchų“ dėka sukasi Lietuvos valstybės ekonomika, taip pat, oligarchai saugo Lietuvos valstybę nuo totalaus sunaikinimo grėsmės, kurią kelia „runkeliai“ ir valdininkai. Oligarchams labiausiai sekasi „užsidirbti patiems“.

Oligarchija – aukščiausia demokratijos forma.

Sekmė – oligarchų veiklos parametras. Valstybės efektyvumas, kaip įrodyta taisyklė, yra nulinis, nes valstybė negali veikti sėkmingai.

Sėkmingas verslininkas – privatus firmos savininkas, kurio sekmės rodiklis didesnis už 1.

Skaidrumas – oligarchų bruožas, sąlygojantis gebėjimą „užsidirbti patiems“ „skaidriomis“ sąlygomis. „Skaidrumas“ ir „sekmė“ koreliuoja vienas su kitu: kuo didesne „sekmė“ tuo didesnis „skaidrumas“. „Runkeliams“ ir valdininkams „skaidrumo“ idėja nepriimtina.

Pavydas – pagrindinis „runkelių“ jausmas „oligarchams“. „Pavydas“ yra pagrindinis „runkelių“ motyvas kritikuoti „oligarchus“. „Pavydo“ priežastis - „runkelių“ nesugebėjimas „užsidirbti patiems“.

Valdininkai – pati bjauriausia ir labiausiai parazitinė „runkelių“ dalis. Nuolat neįtinkanti daugumai – ir liberalams ir „runkeliams“.

Vakarai – rojaus vieta, geografiškai išsidėsčiusi į vakarus nuo „Lietuvos valstybes“ kur nėra runkelių. Vakaruose gyvena „liberalai“ kurie „užsidirba patys“.

Vidurinė klasė – pagrindinis „laisvos rinkos“ produktas. Lietuvos valstybėje vidurinė klasė vieningai remia V. Landsbergį ir V. Adamkų, kurie, savo ruožtu, gina „vidurinės klasės“ interesus bei saugo juos no „valdininkų“.

Laisva rinka – idealios visuomenės aparatas, kur kiekvienas jos narys „užsidirba pats“. Laisva rinka egzistuoja Vakaruose ir yra plintančios vidurinės klasės suklestėjimo priežastis.

Valstybė – bedvasė–parazitinė socialinė mašina, susidedanti iš „runkelių“, kurie, savo ruožtu, užimti „protingų žmonių“, liberalų ir oligarchų priespauda. Pilnai įteisinta Vakaruose laisvos rinkos sąlygomis.

Pilietinė visuomenė – visuomeninė sistema, kovojanti su valstybe demokratijos idealų vardan.

Degtinė – populiariausias „runkelių“ gėrimas.

Vogti – tai kuo užimti „runkeliai“, ir labiausiai bjauriausia jų dalis – „valdininkai“ laisvu nuo „degtinės“ gėrimo metu. Prieštarauja „liberalų“ ir, ypatingai, oligarchų sugebėjimams „užsidirbti patiems“.

Socializmas – visuomeninė santvarka, prieštaraujanti „laisvai rinkai“. Socializme buvo Lietuvos valstybė iki „išgelbėjant“ ją V. Landsbergiui. Beveik visi Lietuvos valstybės gyventojai tuo metu nedirbo, o tiktai gėrė degtinę. Socializmas giliai prieštarauja Vakarams.
Ši „Žynios.lt” esanti naujiena įdėta vartotojo labaslietuvahttp://labaslietuva.blogspot.com. UAB „Elektroniniai sprendimai“ nuosavybės teisių į šią naujieną neturi. Už naujienos turinį tiesiogiai ir individualiai atsako ją paskelbęs vartotojas.
Komentarai
„Žynios.lt“ neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja. „Žynios.lt“ pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę vartotojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Komentuoti Straipsnį


Kas Balsavo
  1. labaslietuva
  2. Vylune
  3. JurgaSpurga
  4. laimastan

Nuorodų Mišrainė