Turizmas - Žynios.lt

dGRP2+LB18qo8hEjC7IXK0oXZg==
1
 
Lietuva padės vystyti Azerbaidžano turizmą

Europos Sąjungos delegacija Azerbaidžano Respublikoje oficialiai patvirtino, kad bendras Austrijos ir Lietuvos, kuriai atstovavo Valstybinis turizmo departamentas, parengtas pasiūlymas buvo atrinktas vystyti dvynių projektą "Turizmo departamento prie Azerbaidžano Respublikos Kultūros ir turizmo ministerijos administracinių gebėjimų stiprinimas".


"Tai - reikšmingas Lietuvos turizmo sektoriaus pasiekimas ir svarbus per 20 metų sukauptos patirties įvertinimas tarptautiniu mastu. Ne veltui pagal turizmo srautų augimo rodiklius Lietuva pernai buvo antroje vietoje visoje Europoje. Būtent Lietuvos, ne Austrijos, atstovas nuo 2013 m. sausio mėn. reziduos Baku kaip nuolatinis dvynių projekto patarėjas. Pagrindinis projekto tikslas - pagerinti turizmo sektoriaus efektyvumą Azerbaidžane, skatinant vykdyti turizmo politikos formavimo, reguliavimo ir kitas funkcijas pagal ES normas ir standartus, diegiant geriausią ES šalių narių praktiką," - akcentuoja VTD direktorė R. Balnienė.


900 tūkst. eurų vertės projektas, finansuojamas Europos Komisijos, tęsis 18 mėn. Jį sudarys keturios dalys: turizmo funkcijų peržiūra ir organizacinės struktūros pertvarka, teisinė turizmo sektoriaus adaptacija, administracinių gebėjimų stiprinimas bei turizmo ir kurortinių teritorijų kūrimo modelis.


Atrankos konkursas įgyvendinti Turizmo departamento prie Azerbaidžano Kultūros ir turizmo ministerijos administracinių gebėjimų stiprinimo dvynių projektą vyko liepos 10-11 d. Baku. Atrankos konkurse Lietuvos ir Austrijos pasiūlymas konkuravo su stipriais Estijos ir Vokietijos, Ispanijos ir Graikijos bei Italijos pasiūlymais.

Ši „Žynios.lt” esanti naujiena įdėta vartotojo Sandra . UAB „Elektroniniai sprendimai“ nuosavybės teisių į šią naujieną neturi. Už naujienos turinį tiesiogiai ir individualiai atsako ją paskelbęs vartotojas.
Panašu
Komentarai
„Žynios.lt“ neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja. „Žynios.lt“ pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę vartotojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Komentuoti Straipsnį


Nuorodų Mišrainė