Užsienyje - Žynios.lt

dGRP2+LB1sqr9hEiCLITLkoXag==
1
Paskelbė Sandra prieš 6 m. | Spamas SPAM'as!
 
Alternatyvaus meno festivalis "Burning Man" iš kitų išsiskiria ne tik savo unikalia idėja, formatu ir neeilinėmis sąlygomis - nuo alinančio dykumos karščio, smėlio audrų ir nuolat ore tvyrančių dulkių iki nulinės temperatūros naktį, - bet ir festivalio dalyviais. Čia susirenka įvairiausi menininkai, keistuoliai, pasaulinių kompanijų darbuotojai ir net garsiausios pasaulio žvaigždės.
Kasmet festivalį aplanko daug darbuotojų iš Silicio slėnio kompanijų, o jo metu uždaromos didžiausios JAV reklamos agentūros. Kalbama, kad festivalyje galima sutikti tokių garsių atlikėjų kaip Stingas ar Bjork. Įspūdžių iš "Burning Man" iki šiol nepamiršta praėjusiais metais į festivalį vykusi laidų vedėja Greta Jansonaitė, skulptorius Donatas Jankauskas (Duonis), Džiugas Bražiūnas, jaunimo tarpe žinomas kaip DJ Kim Wild (Metal on Metal), režisierius Vaidas Lekavičius ir kiti lietuviai.
"Tai sapnas, svajonė apie tobulą pasaulį be komercijos, be socialinės padėties, be pykčio ir agresijos. Niekas tavęs neklausia, ką tu veiki gyvenime, kiek tau metų, iš kur tu ir kelintas tai tavo festivalis. Tai Disneilendas suaugusiems, kurį vis dar sapnuoju, - prisimena įspūdžius Greta Jansonaitė. - Labai gaila, kad šiais metais nepavyko gauti bilieto. Nepažįstu nei vieno žmogaus, kuris kartą apsilankęs festivalyje "Burning Man", nenorėtų ten sugrįžti."
Šiais metais "Burning Man" lietuvių bendruomenės globėju tapęs tarptautinės verslo Taikos premijos laureatas Vladas Lašas taip pat viliasi vieną dieną aplankyti šį festivalį.
"Mane domina ir žavi, kaip kūrybos ir laisvės, geranoriškumo ir dalinimosi savo ištekliais festivalio kultūra daro įtaką daugeliui Silicio slėnio sėkmingiausių ir inovatyviausių kompanijų lyderių. Pavyzdžiui, vienoje knygoje apie "Google" kompanijos istoriją トBurning Man" festivaliui skirtas visas skyrius. Labai džiaugiuosi galėdamas padėti nedidelei, bet puikiai entuziastų komandai, atstovausiančiai Lietuvą "Burning Man 2012" festivalyje. Tikiuosi, kad ir pats kada nors gyvai pamatysiu šį festivalį. Galbūt netgi kitais metais."
Į "Burning Man" festivalį, vyksiantį rugpjūčio 27 d - rugsėjo 3 d. Nevados valstijoje, Black Rock dykumoje, lietuvių bendruomenė šiemet vyksta su senovės lietuvių tradicijas atspindinčia kelmo formos トBlukio" skulptūra. Ji bus pristatyta 60 tūkst. festivalio dalyvių ir sudeginta kartu su kitomis 33 pasaulio šalių ir regionų skulptūromis.
Ši „Žynios.lt” esanti naujiena įdėta vartotojo Sandra . UAB „Elektroniniai sprendimai“ nuosavybės teisių į šią naujieną neturi. Už naujienos turinį tiesiogiai ir individualiai atsako ją paskelbęs vartotojas.
Komentarai
„Žynios.lt“ neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja. „Žynios.lt“ pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę vartotojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Komentuoti Straipsnį


Nuorodų Mišrainė