Užsienyje - Žynios.lt

dGRP2+LA0cqo**!!!**hEiBbIXKkoVZw==
12
Paskelbė Linna prieš 6 m. iš http://reklama.jurgita.lt | Spamas SPAM'as!
 
Uždrausta reklama: nėščia vienuolė valgo ledus Nepaslaptis, jog reklamose mėgstama vaizduoti kontraversiškus, drąsius ir dėmesį atkreipiančius dalykus. Ne pirmas kartas, kai reklamos užsakovai įkvėpimo semiasi ir ieško šventuose dalykuose. Norėdami suitriguoti, jie dažnai brėžia liniją tarp šventumo ir atvirų aistrų. Todėl nenuostabu, kad jų dėmesio centre atsiduria „seksualios ir karštos vienuolės“ tema.

Jau ne pirmą sezoną Italijos ledų kompanijos „Antonio Federici“ reklaminiuose stenduose galima išvysti vienuolėmis tapusius modelius. Būtent dėl naujausios reklamos ši kompanija susilaukė nemažai kritikos. Nuotrauka, kurioje vaizduojama ledus valganti nėščia vienuolė, buvo išspausdinta žurnaluose „The Lady“ ir „Grazia“. Vos tapusi vieša, ji buvo uždrausta dėl to, jog „ji pasityčioja iš tikėjimo“.

Žurnalų skaitytojus itin papiktino reklamoje esantys užrašai „Nepriekaištingai sumanyta“ ir „Ledai – mūsų religija“. Skundžiamasi, jog jos vaizdas ir turinys žeidžia krikščionis, ypač katalikus. „Antonio Federici“ atstovas paaiškino, jog tokia reklama simbolizuoja jų kompanijos istoriją, o religiniai motyvai išreiškia jos tvirtą tikėjimą produktu. Pridurta, kad kompanija „naudojo satyrą ir humorą turėdama omenyje religijos veidmainiškumą ir bažnyčios požiūrį į socialines problemas“.

Praėjusiais metais kompanija „Antonio Federici“ taip pat sulaukė priekaištų dėl savo reklamos, kurioje vaizduojami besiruošiantys pasibučiuoti vienuolė ir kunigas.
Ši „Žynios.lt” esanti naujiena įdėta vartotojo Linnahttp://reklama.jurgita.lt. UAB „Elektroniniai sprendimai“ nuosavybės teisių į šią naujieną neturi. Už naujienos turinį tiesiogiai ir individualiai atsako ją paskelbęs vartotojas.
Komentarai
„Žynios.lt“ neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja. „Žynios.lt“ pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę vartotojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Komentuoti Straipsnį


Kas Balsavo
  1. Linna
  2. leona407

Nuorodų Mišrainė