Verslas - Žynios.lt

dGRP2+LA08qr8REjD7IUJkoQZg==
1
 
Graviravimas - visam gyvenimui

Kaip Jūs įsivaizduojate graviravimą? Daugeliui šis procesas asocijuojasi su didžiulėmis staklėmis, darbu, reikalaujančiu daug fizinės jėgos metalo ar kitų medžiagų pjaustymui. Tačiau dabar šiuolaikinės technologijos leidžia išgraviruoti kur kas įvairesnes medžiagas ir gerokai lengviau, o staklių panaudojimo galimybės tapo platesnės.


Itin populiarios graviravimo staklės yra šiuolaikinėje reklamoje. Jos naudojamos įvairių stendų ir iškabų gamybai. Taip, dauguma iškilių ar įdubusių formų, kurias matote, yra išgraviruotos.


Graviruojamos medžiagos šiais laikais taip pat gerokai pasikeitė – graviruojamas ne tik metalas ar žalvaris, bet ir tokios trapios medžiagos kaip stiklas. Juk tikrai esate matę graviruotų stiklinių ar taurių, o gal tokias net turite nusipirkę ar gavę dovanų.


Reklamos sferoje labiausiai paplitusi yra lazerinė graviravimo technologija. Ši technologija pasižymi nepriekaištingu tikslumu, todėl galima išgraviruoti vos kelių milimetrų užrašą. Be to, graviruojant lazeriu, pakeičiamos medžiagos struktūrinės savybės, leidžiančios graviruotam produktui išlikti nepakitusiam itin ilgą laiką. Lazerio technologija jau seniai lenkia kitas – ja galima graviruoti bet kokią medžiagą, kurios nepajėgios išgraviruoti kitos technologijos.


Šiuolaikiniai išradimai – puikus dalykas. Svarbiausia, kad jie panaudojami teisinga linkme ir palengvina mūsų gyvenimą.


Jeigu ir Jūs norite rasti daugiau naudingos informacijos apie įvairias, kiekvienam žmogui aktualias sritis - reklamą, madą, darbą, grožį - tuomet jos galite rasti apsilankę „Naudinga informacija“ tinklalapyje.


Šaltinis: http://sveikiatvyke.webs.com/apps/blog/

Ši „Žynios.lt” esanti naujiena įdėta vartotojo Vykintashttp://sveikiatvyke.webs.com. UAB „Elektroniniai sprendimai“ nuosavybės teisių į šią naujieną neturi. Už naujienos turinį tiesiogiai ir individualiai atsako ją paskelbęs vartotojas.
Komentarai
Reitingas: 0 / Balsuok: Balsuok: +1 Balsuok: -1
parašė: svečias prieš 5 m.
geras, man patiko
„Žynios.lt“ neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja. „Žynios.lt“ pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę vartotojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Komentuoti Straipsnį


Nuorodų Mišrainė