Verslas - Žynios.lt

dGRP2+LB1cqo9xEiD7IWKEoQZg==
1
 
Perkraustymo paslaugos – arčiau Jūsų Atnaujintas pirmasis Lietuvoje specializuotas perkraustymo paslaugų tinklapis www.PerkraustymoPaslaugos.lt. Čia surinktos profesionalios Lietuvos perkraustymo įmonės, kurios specializuojasi biuro perkraustymų, butų, namų ar tarptautinių perkraustymo paslaugų teikime. Naujiena –  interaktyvus žemėlapis, kuriame rasite artimiausias Jūsų miesto perkraustymo įmones.

PerkraustymoPaslaugos.lt svetainė skirta visiems, kas ruošiasi kraustytis – nesvarbu, ar norite perkraustyti mažą ar didelį biurą, vieno kambario butą, ar didžiulį namą. Profesionalios perkraustymo paslaugų įmonės Jums padės visais  atvejais.
Jei norite surasti profesionalią perkraustymo įmonę, užsukite į svetainę PerkraustymoPaslaugos.lt ir pasirinkite žemėlapyje Jūsų buvimo vietą. Paspaudę artimiausią mėlyną žymeklį Jūs pamatysite perkraustymo  įmonės pavadinimą, aprašymą, telefoną, svetainės ir elektroninio pašto adresus.
Be žemėlapio, perkraustymo įmones galite rinktis pagal teikiamas paslaugas: perkraustymas, daiktų pakavimas, transporto paslaugos, krovėjų paslaugos ir kita.
Tinklapio naudą įvertino daug perkraustymo įmonių, kurioms tai papildoma paslaugų reklama. Pasak tinklapio Perkraustymai.lt vadovo Valdo, PerkraustymoPaslaugos.lt tinklapis naudingas tuo, kad galima greitai ir nemokamai įdėti reklaminį skelbimą apie teikiamas paslaugas ar taikomas perkraustymo nuolaidas: ar tai būtų nuolaidos transportui, pakavimo medžiagoms, dideliam ar mažam perkraustymui.
Interneto svetainės vardas (domenas) http://www.perkraustymopaslaugos.lt registruotas 2007 metais. Nuo pirmos registracijos dienos siekiame padėti visiems, kurie susiję perkraustymo paslaugomis. Gyventojams ir įmonėms nemokamai padedame pasirinkti perkraustymo įmones, taip sutaupydami Jūsų laiką ir pinigus, perkraustymo įmonėms padedame rasti daugiau klientų.
Ši „Žynios.lt” esanti naujiena įdėta vartotojo Olelehttp://www.perkraustymopaslaugos.lt. UAB „Elektroniniai sprendimai“ nuosavybės teisių į šią naujieną neturi. Už naujienos turinį tiesiogiai ir individualiai atsako ją paskelbęs vartotojas.
Panašu
Komentarai
„Žynios.lt“ neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja. „Žynios.lt“ pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę vartotojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Komentuoti Straipsnį


Nuorodų Mišrainė